Premium Qualität seit 2012

Proteinriegel

-11% Grenade Protein Bar (60g) Caramel Chaos
Grenade Protein Bar (60g) Caramel Chaos
ab 2.49€ ab 2.79€ ab 41.50€/1kg
-11% Grenade Protein Bar (60g) White Chocolate Cookie
Grenade Protein Bar (60g) White Chocolate Cookie
ab 2.49€ ab 2.79€ ab 41.50€/1kg
-11% Grenade Protein Bar (60g) Peanut Nutter
Grenade Protein Bar (60g) Peanut Nutter
ab 2.49€ ab 2.79€ ab 41.50€/1kg
-11% Grenade Protein Bar (60g) Jaffa Quake
Grenade Protein Bar (60g) Jaffa Quake
ab 2.49€ ab 2.79€ ab 41.50€/1kg
-11% Grenade Protein Bar (60g) Dark Chocolate Mint
Grenade Protein Bar (60g) Dark Chocolate Mint
ab 2.49€ ab 2.79€ ab 41.50€/1kg
-11% Grenade Protein Bar (60g) Birthday Cake
Grenade Protein Bar (60g) Birthday Cake
ab 2.49€ ab 2.79€ ab 41.50€/1kg
-11% Grenade Protein Bar (60g) Cookie Dough
Grenade Protein Bar (60g) Cookie Dough
ab 2.49€ ab 2.79€ ab 41.50€/1kg
-11% Grenade Protein Bar (60g) Dark Chocolate Raspberry
Grenade Protein Bar (60g) Dark Chocolate Raspberry
ab 2.49€ ab 2.79€ ab 41.50€/1kg
-11% Grenade Protein Bar (60g) White Choc. Salted Peanut
Grenade Protein Bar (60g) White Choc. Salted Peanut
ab 2.49€ ab 2.79€ ab 41.50€/1kg
-11% Grenade Protein Bar (60g) Chocolate Chip Salted Caramel
Grenade Protein Bar (60g) Chocolate Chip Salted Caramel
ab 2.49€ ab 2.79€ ab 41.50€/1kg
-11% Grenade Protein Bar (60g) Fudged Up
Grenade Protein Bar (60g) Fudged Up
ab 2.49€ ab 2.79€ ab 41.50€/1kg
-11% Grenade Protein Bar (60g) OREO
Grenade Protein Bar (60g) OREO
ab 2.49€ ab 2.79€ ab 41.50€/1kg
-11% Grenade Protein Bar (60g) OREO White
Grenade Protein Bar (60g) OREO White
ab 2.49€ ab 2.79€ ab 41.50€/1kg
-11% Grenade Protein Bar (60g) Lemon Cheessecake
Grenade Protein Bar (60g) Lemon Cheessecake
ab 2.49€ ab 2.79€ ab 41.50€/1kg
-12% BAREBELLS Original Bar Cookies & Cream
BAREBELLS Original Bar Cookies & Cream
ab 2.19€ ab 2.49€ ab 39.82€/1kg
-12% BAREBELLS Original Bar Salty Peanut
BAREBELLS Original Bar Salty Peanut
ab 2.19€ ab 2.49€ ab 39.82€/1kg
-12% BAREBELLS Original Bar White Chocolate Almond
BAREBELLS Original Bar White Chocolate Almond
ab 2.19€ ab 2.49€ ab 39.82€/1kg
-12% BAREBELLS Original Bar White Salty Peanut
BAREBELLS Original Bar White Salty Peanut
ab 2.19€ ab 2.49€ ab 39.82€/1kg
-12% BAREBELLS Original Bar Sunny Strawberry
BAREBELLS Original Bar Sunny Strawberry
ab 2.19€ ab 2.49€ ab 39.82€/1kg
-12% BAREBELLS Original Bar Salty Caramel Crunch
BAREBELLS Original Bar Salty Caramel Crunch
ab 2.19€ ab 2.49€ ab 39.82€/1kg
-12% BAREBELLS Original Bar Peanut Butter
BAREBELLS Original Bar Peanut Butter
ab 2.19€ ab 2.49€ ab 39.82€/1kg
-12% BAREBELLS Original Bar Peppermint Bark
BAREBELLS Original Bar Peppermint Bark
ab 2.19€ ab 2.49€ ab 39.82€/1kg
-10% QUEST Protein Bar Birthday Cake
QUEST Protein Bar Birthday Cake
ab 2.65€ ab 2.95€ ab 44.17€/1kg
-10% QUEST Protein Bar Blueberry Muffin
QUEST Protein Bar Blueberry Muffin
ab 2.65€ ab 2.95€ ab 44.17€/1kg
-10% QUEST Protein Bar Chocolate Brownie
QUEST Protein Bar Chocolate Brownie
ab 2.65€ ab 2.95€ ab 44.17€/1kg
-10% QUEST Protein Bar Chocolate Chip Cookie Dough
QUEST Protein Bar Chocolate Chip Cookie Dough
ab 2.65€ ab 2.95€ ab 44.17€/1kg
-10% QUEST Protein Bar Chocolate Peanut Butter
QUEST Protein Bar Chocolate Peanut Butter
ab 2.65€ ab 2.95€ ab 44.17€/1kg
-10% QUEST Protein Bar Cookies and Cream
QUEST Protein Bar Cookies and Cream
ab 2.65€ ab 2.95€ ab 44.17€/1kg
-10% QUEST Protein Bar Double Chocolate Chunk
QUEST Protein Bar Double Chocolate Chunk
ab 2.65€ ab 2.95€ ab 44.17€/1kg
-10% QUEST Protein Bar Mint Chocolate Chunk
QUEST Protein Bar Mint Chocolate Chunk
ab 2.65€ ab 2.95€ ab 44.17€/1kg
-10% QUEST Protein Bar Oatmeal Chocolate Chip
QUEST Protein Bar Oatmeal Chocolate Chip
ab 2.65€ ab 2.95€ ab 44.17€/1kg
-10% QUEST Protein Bar s'Mores
QUEST Protein Bar s'Mores
ab 2.65€ ab 2.95€ ab 44.17€/1kg
-10% QUEST Protein Bar White Chocolate Raspberry
QUEST Protein Bar White Chocolate Raspberry
ab 2.65€ ab 2.95€ ab 44.17€/1kg
-10% QUEST Protein Bar Lemon Cake
QUEST Protein Bar Lemon Cake
ab 2.65€ ab 2.95€
QUEST Protein Bar Strawberry Shortcake
QUEST Protein Bar Strawberry Shortcake
ab 2.95€ ab 49.17€/1kg
-12% BAREBELLS Soft Protein Bar Caramel Choco
BAREBELLS Soft Protein Bar Caramel Choco
ab 2.19€ ab 2.49€ ab 39.82€/1kg
-12% BAREBELLS Soft Protein Bar Marshmallow Rocky Road
BAREBELLS Soft Protein Bar Marshmallow Rocky Road
ab 2.19€ ab 2.49€ ab 39.82€/1kg
-12% BAREBELLS Soft Protein Bar Salted Peanut Caramel
BAREBELLS Soft Protein Bar Salted Peanut Caramel
ab 2.19€ ab 2.49€ ab 39.82€/1kg
-12% BAREBELLS Soft Protein Bar Coco Choco
BAREBELLS Soft Protein Bar Coco Choco
ab 2.19€ ab 2.49€ ab 39.82€/1kg
-12% BAREBELLS Soft Protein Bar Lemon Cheesecake
BAREBELLS Soft Protein Bar Lemon Cheesecake
ab 2.19€ ab 2.49€ ab 39.82€/1kg
-12% BAREBELLS Soft Protein Bar Chocolate Ball
BAREBELLS Soft Protein Bar Chocolate Ball
ab 2.19€ ab 2.49€ ab 39.82€/1kg
-12% BAREBELLS Soft Protein Bar Cinnamon Bun
BAREBELLS Soft Protein Bar Cinnamon Bun
ab 2.19€ ab 2.49€ ab 39.82€/1kg
-12% BAREBELLS Soft Protein Bar Peanut Cloud
BAREBELLS Soft Protein Bar Peanut Cloud
ab 2.19€ ab 2.49€ ab 39.82€/1kg
-12% BAREBELLS Soft Protein Bar Strawberry Sundae
BAREBELLS Soft Protein Bar Strawberry Sundae
ab 2.19€ ab 2.49€ ab 39.82€/1kg
-12% BAREBELLS Soft Protein Bar Raspberry Gelato
BAREBELLS Soft Protein Bar Raspberry Gelato
ab 2.19€ ab 2.49€ ab 39.82€/1kg
-12% BAREBELLS Soft Protein Bar Chocolate Cake
BAREBELLS Soft Protein Bar Chocolate Cake
ab 2.19€ ab 2.49€ ab 39.82€/1kg
-12% BAREBELLS Soft Protein Bar Espresso Swirl
BAREBELLS Soft Protein Bar Espresso Swirl
ab 2.19€ ab 2.49€ ab 39.82€/1kg
-12% BAREBELLS Soft Protein Bar Spekulatius
BAREBELLS Soft Protein Bar Spekulatius
ab 2.19€ ab 2.49€ ab 39.82€/1kg
-16% Snickers High Protein Bar Original (55g)
Snickers High Protein Bar Original (55g)
ab 2.10€ ab 2.49€ ab 38.18€/1kg
-16% Snickers High Protein Bar Crisp (55g)
Snickers High Protein Bar Crisp (55g)
ab 2.10€ ab 2.49€ ab 38.18€/1kg
-16% m&m Hi Protein Bar Chocolate (51g)
m&m Hi Protein Bar Chocolate (51g)
ab 2.10€ ab 2.49€ ab 4.12€/1kg
-16% m&m Hi Protein Bar Peanut (51g)
m&m Hi Protein Bar Peanut (51g)
ab 2.10€ ab 2.49€ ab 4.12€/1kg
-16% m&m Hi Protein Bar Crispy (2x26g)
m&m Hi Protein Bar Crispy (2x26g)
ab 2.10€ ab 2.49€ ab 4.12€/1kg
-16% USN Trust Crunch High Protein Bar (60g) Chocolate Fudge Brownie
USN Trust Crunch High Protein Bar (60g) Chocolate Fudge Brownie
ab 2.49€ ab 2.95€ ab 41.50€/1kg
-16% USN Trust Crunch High Protein Bar (60g) Cookies & Cream
USN Trust Crunch High Protein Bar (60g) Cookies & Cream
ab 2.49€ ab 2.95€ ab 41.50€/1kg
-16% USN Trust Crunch High Protein Bar (60g) Salted Caramel
USN Trust Crunch High Protein Bar (60g) Salted Caramel
ab 2.49€ ab 2.95€ ab 41.50€/1kg
-16% USN Trust Crunch High Protein Bar (60g) Triple Chocolate
USN Trust Crunch High Protein Bar (60g) Triple Chocolate
ab 2.49€ ab 2.95€ ab 41.50€/1kg
-16% USN Trust Crunch High Protein Bar (60g) White Choc Cookie Dough
USN Trust Crunch High Protein Bar (60g) White Choc Cookie Dough
ab 2.49€ ab 2.95€ ab 41.50€/1kg
-16% Snickers HiProtein Low Sugar HiProtein Chocolate
Snickers HiProtein Low Sugar HiProtein Chocolate
ab 2.10€ ab 2.49€ ab 36.84€/1kg
-16% Snickers HiProtein Low Sugar HiProtein White
Snickers HiProtein Low Sugar HiProtein White
ab 2.10€ ab 2.49€ ab 36.84€/1kg
-16% Snickers HiProtein Low Sugar HiProtein Hazelnut
Snickers HiProtein Low Sugar HiProtein Hazelnut
ab 2.10€ ab 2.49€ ab 36.84€/1kg
-16% Snickers HiProtein Low Sugar HiProtein Dark
Snickers HiProtein Low Sugar HiProtein Dark
ab 2.10€ ab 2.49€ ab 36.84€/1kg
-16% Snickers HiProtein Low Sugar HiProtein Peanut Butter
Snickers HiProtein Low Sugar HiProtein Peanut Butter
ab 2.10€ ab 2.49€ ab 36.84€/1kg
-16% Snickers HiProtein Low Sugar HiProtein Crisp
Snickers HiProtein Low Sugar HiProtein Crisp
ab 2.10€ ab 2.49€ ab 38.18€/1kg